Scroll Top
REKLAMA

SMS/MMS/ VIDEO MMS

Integralny element nowoczesnej, efektywnej biznesowo, multimedialnej kampanii marketingowej i sprzedażowej, polegającej na przekazaniu informacji handlowej/reklamowej bezpośrednio na telefon komórkowy. Realizujemy kampanie SMS/MMS/VIDEO MMS oferując szereg różnych opcji dotarcia do interesującej nas grupy celowej. Dysponujemy precyzyjnie targetowaną, aktualizowaną co 3 miesiące, dostosowaną do potrzeb Klienta, bazą 14 mln abonentów sieci komórkowych Głównym plusem geotargetowania jest możliwość dotarcia do klientów najbardziej pożądanych przez reklamodawcę. Dzięki takiej precyzji można dotrzeć do ścisłej grupy ludzi – np. kobiet w wieku 20-35 lat. Zostaje wysłana wiadomość w formie SMS lub MMS np. z powiadomieniem o promocji w danym sklepie.

DISPLAY/ RICH MEDIA

Dysponujemy dostępem do 9 mln stron mobilnych, precyzyknie targetowanych ze względu na zainteresowania, płeć, wiek, obszar oraz inne dane behawioralne. Wykorzystujemy różnorodne formaty reklamowe w wersji desktop i mobile. System pozwala na dostosowanie budżetu do poziomu zapewniającego optymalną efektywność.

MAILING

Dzięki mailingowi, docieramy do 11 milionów precyzyjnie targetowanych użytkowników w całej Polsce. Baza mailingowa, zintegrowana z systemem mobile oraz social mediami daje nieograniczone możliwości reklamowe.

PREINSTALACJE APLIKACJI

Realizujemy m.in. preinstalacje aplikacji na nowych smartfonach w sieciach telefonii komórkowej. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie marketingu, dzięki któremu abonenci kupując telefon mają już zaimplementowaną wskazaną aplikację. Otwieralność aplikacji jest na poziomie 96%. Abonenci nie mają możliwości usunięcia aplikacji.

call-center-1015274_1920

KAMPANIE LEADOWE

W celach realizacji kampanii leadowych, generujących dane pod Klienta, wykorzystywane jest własne call center, zatrudniające 35 osób (kampanie z obszaru finansowego, motoryzacyjnego, szkoleniowego, developerskiego..)

SOCIAL MEDIA AFA

Social Media to obsługa, realizacja profili na Facebooku oraz Instagramie dla Firm oraz poszczególnych brandów. Spójna i jasna komunikacja we wszystkich kanałach marketingowych, daje przełożenie na zainteresowanie produktem, a także na sprzedaż. Przekierowując klienta na profil Instagramowy lub Facebookowy, musimy mieć gwarancję jakości kontentowej. Oferujemy:
a) Opracowanie strategii
b) Realizację i pełną obsługę profili
c) Obsługę wiadomości, korespondencji Firmy, przekierowywanie do odpowiednich działów
d) Współpracę z influencerami (targetowanie pod branżę)
e) GWARANCJĘ ZWIĘKSZENIA ILOŚCI FOLLOWERSÓW ORAZ ZAINTERESOWANIA MARKĄ

INFLUENCERZY

Influencer marketing opiera się na autentyczności i wiarygodności wpisów. Działamy w obszarze Facebook oraz Instagram. Nowatorski sposób promocji marki bądź produktu. Posiadamy bazę 380 influencerów, targetowanych ze względu na płeć, obszary, dziedziny (moda, uroda, lifestyle, podróże, media, rozrywka, sport, imprezy..) Satysfakcja zwrotu z inwestycji marketingowej, pozwala osiągnąć Klientowi korzyści i zabezpiecza przed podejmowaniem działań które mogą okazać się nieefektywne.

mobile-phone-1875813_1920

APLIKACJE MOBILNE

Tworzymy aplikacje mobilne dedykowane na smartfony, tablety, a także urządzenia z kategorii wearables. Stawiamy na sprawdzone platformy, takie jak: Android, iOS czy Windows Phone. Aplikacje tworzymy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, takich jak IonicFramework, czy PhoneGap.

STRONY I PORTALE INTERNETOWE

Realizujemy zaawansowane projekty internetowe, oparte o bezpieczne systemy CMS. Nasze projekty charakteryzują się niepowtarzalną, dedykowaną Klientowi grafiką, są responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych.

afa-logo-1
Kontakt

biuro@afamedia.pl

Adres

AFA MEDIA sp z o.o.
Al. KEN 36/112B
02-797 Warszawa

  AFA MEDIA
  Al. KEN 36/112B
  02-797 Warszawa

  AFA MEDIA oddział
  Warszawa- Centrum
  Twarda 18